Динамічна група

«ІКТ-компетентності сучасного вчителя в умовах розвитку інноваційного освітнього середовища»

Ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні.

Норберт Вінер

Хочемо наголосити, що модернізація освіти неможлива без широкого використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у всіх сферах освітнього процесу і, у першу чергу, в навчанні, а з розвитком і поширенням цих технологій виникла проблема формування здатності вчителя застосувати їх у педагогічній практиці. І як наслідок, головним завданням неперервної освіти є підвищення рівня знань педагогічного працівника у сфері інформаційно-комунікаційних технологій до рівня базової ІКТ-компетенції – інваріанта знань, умінь і досвіду застосування ІКТ для вирішення прикладних завдань.

Мета роботи творчої групи.

Визначення концептуальних підходів впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес, організація процесу навчання, заснованого на використанні сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій, що дозволяють здійснювати навчання на відстані без безпосереднього контакту між викладачем і учням та змішаному процесу навчання.

АКТУАЛЬНІСТЬ

Інформатизація суспільства істотно змінила систему освіти та підходи до навчання. Але слід зауважити, що у процесі навчання важлива не інформаційна технологія сама собою, а те, наскільки її використання допомагає досягти освітніх цілей. Власно кажучи, важливим стає питання навчитися правильно, оптимально і без шкоди для здоров’я застосовувати комп’ютер. Цим питанням і присвячена робота динамічної групи.

Кiлькiсть переглядiв: 299

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.