Наша гордість

/Files/images/PaDGzS1IA8I.jpgБасова Поліна. Закінчила у 2014 році з золотою медаллю. Зарахована до СФ "Російського економічного університету ім. Г.В.Плеханова" на напрямок "Менеджмент".

/Files/images/алинка.jpgГончар Аліна. У 2014 році закінчила школу з золотою медаллю. Навчається у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, факультет управління та бізнесу.

/Files/images/алёнка.jpgСавинська Олена. У 2014 році закінчила Водянську ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 із золотою медаллю. Вступила до Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара на механіко-математичний факультет.

/Files/images/DSC_9545444444444.jpgКовальова Анастасія закінчила Водянську ЗОШ №11 у 2013 році, нагороджена золотою медаллю. Є студенткою Донецького національного університету філологічного факультету спеціальності журналістика.
Паралельно студентка факультету іноземних мов, спеціалізація англійська мова та література.

/Files/images/VPrbxr8ctm8.jpg

Гаврилов Дмитро закінчив Водянську ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 у 2012р. з золотою медаллю.

Є студентом ДонНТУ,Гірничий факультет,кафедра Розробки родовищ корисних копалин

/Files/images/X7jvSCeE0Zk.jpg

Жовновська Анна.У 2014 році закінчила школу зі срібною медаллю.Навчається у Бердянському державному педагогічному університеті за напрямом початкова освіта.

/Files/images/xrSChetejNM.jpg

Мірошниченко Наталя. У 2016 році закінчила школу з золотою медаллю. Студентка ХНУ ім.Каразіна, філологічний факультет

/Files/images/11111blova/u3VCAvmfuSg.jpg

Бєлова Діана, закінчила школу у 2016 році. Студентка ХНУ ім.Каразіна, фізичний факультет. Засновник та адміністратор сайту Водянської загальноосвітньої школи

Кiлькiсть переглядiв: 1254

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.