/Files/images/1_zvonok/Kurs-z-protydiyi-ta-poperedzhennya-bulingu-vidkryta-reyestratsiya-1.png

Курс з протидії та попередження булінгу – відкрита реєстрація нуш за посиланням ТУТ

За результатами ЮНІСЕФ, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу протягом останніх трьох місяців.

Довідка:булінг (англ. bully – залякувати, цькувати, задирати) – прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження.

Форми шкільного булінгу:

• систематичні кепкування з будь-якого приводу (від національності до зовнішнього вигляду дитини);
• здирство;
• псування особистих речей;
• фізичні і психічні приниження;
• різного виду знущання;
• бойкот та ігнорування.
Шкільний булінг — явище системне й комплексне. Для вирішення та профілактики цієї проблеми необхідно долучати учителів, соціальних педагогів, шкільних психологів, лікарів, психіатрів, дітей та батьків.
Що робити, якщо дитина постраждала від булінгу?
Головне правило— не мовчати! Необхідно звернутися за допомогою до дорослих: класний керівник, завуч, директор, тренер, психолог, старші брат/сестра, інші родичі. Найкраще написати офіційну заяву на ім’я директора школи, якщо проблема не вирішується – йти із заявою до поліції.
Слід зазначити, що поки дитині не виповнилось 18 років, відповідальність за її вчинки несуть батьки, тому , якщо дитина порушує права іншої дитини, батьки можуть бути притягнуті до адміністративної, кримінальної або цивільної відповідальності.

Важливо!Якщо дитині необхідна психологічна допомога зверніться до Національної дитячої «гарячої лінії» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116 111. Окрім того, правова допомога (юридична консультація, складання заяви, інших документів) – зверніться до системи безоплатної вторинної правової допомоги.

/Files/images/1_zvonok/a.png /Files/images/1_zvonok/aa.png

Анкета для учнів ТУТ

Презентація щодо протидії булінгу ТУТ

Кiлькiсть переглядiв: 1397

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.